OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Mateusz Szydełko

pytań, zadzwoń:
601 380 066

Dla naszego Klienta, firmy z branży sanitarnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy – Wentylacja, Klimatyzacja

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 885/IBW

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek Inżynieria Środowiska, specjalizacja: wentylacja i klimatyzacja,

  • m.in. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowych,
  • znajomość pakietu MS Office i AutoCad,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność zarządzania zespołem wykonawczym,
  • dobra organizacja pracy.

Obowiązki:

  • wspieranie Kierownika Robót Instalacyjnych i współpraca z nim,

  • koordynacja przebiegu prac zgodnie z dokumentacją techniczną i harmonogramem,
  • nadzorowanie prac wykonywanych przez pracowników pod względem jakości, terminowości i bezpieczeństwa,
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami,
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • sporządzanie kart materiałowych i zamawianie materiałów.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,

  • służbowe narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w doświadczonej i stabilnej firmie.