OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Mateusz Szydełko

pytań, zadzwoń:
601 380 066

Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy Instalacji Elektrycznych

miejsce pracy: Poznań
nr ref.: 8843/IBE

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość oprogramowania MS Office, Autocad,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych,
  • umiejętność kierowania i nadzorowania pracy zespołu pracowników.

Obowiązki:

  • sprawdzanie kosztorysów, specyfikacji technicznych, dokumentacji projektowych i przedmiarów robót,

  • ustalanie porządku prac i umiejętne gospodarowanie sprzętem i zapleczem budowy,
  • rozsyłanie zapytań ofertowych i analiza propozycji przedstawionych przez kontrahentów,
  • nadzór nad pracą, terminowością i jakością robót powiązanych z instalacjami elektrycznymi, teletechnicznymi oraz z zakresu automatyki,
  • nadzorowanie podwykonawców,
  • raportowanie.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,

  • system premiowy,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do pakietów medycznych, sportowych i nauki języków obcych oraz ubezpieczenie na życie),
  • rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji.