Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKonrad Możdżeń

pytań, zadzwoń:
+48 501 647 726

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlano-rolniczo-energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk/Automatyk

miejsce pracy: cała Polska

nr ref.: 8883/EA

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień związanych z układami pneumatycznymi, układami sterowania oraz hydrauliką siłową,
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • terminowość i branie odpowiedzialności za powierzone projekty,
  • samodzielność i analityczne myślenie.

Obowiązki:

  • wykonywanie niezbędnych napraw w obrębie biogazowni rolniczych,

  • diagnostyka urządzeń,
  • bieżące usuwanie awarii,
  • zapobieganie usterkom oraz prowadzenie zabiegów konserwatorskich zgodnie z założonym planem,
  • udział w uruchamianiu biogazowni,
  • sporządzanie raportów związanych z diagnostyką, konserwacją oraz bieżącą naprawą urządzeń,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne elementy maszyn oraz instalacji.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon),
  • benefity pozafinansowe (MultiSport, ubezpieczenie grupowe),
  • kompleksowe wdrożenie,
  • premie uznaniowe.