Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantMateusz Szydełko

pytań, zadzwoń:
601 380 066

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży budowlano-rolniczo-energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromonter

miejsce pracy: cała Polska
nr ref.: 8936/E

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych od poniedziałku do piątku,
  • mile widziane uprawnienia SEP,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność,
  • dobra organizacja pracy.

Obowiązki:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych na terenie biogazowni rolniczej (1kV i wyżej),
  • rozkładanie tras kablowych,
  • podłączanie czujników i innego typu urządzeń,
  • współpraca z innymi członkami zespołu,
  • wizytacje biogazowni celem realizacji zleconych zadań.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia,
  • wdrożenie w wykonywane obowiązki,
  • benefity pozafinansowe (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),
  • możliwość zdobycia uprawnień zawodowych,
  • perspektywy awansu,
  • możliwość zwiększenia swojego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży OZE.