OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Ewelina Krzyżak

pytań, zadzwoń:
+48 601 378 965

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromechanik

miejsce pracy: okolice Bolesławca

nr ref.: 8665/ELM

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe o profilu elektrycznym lub elektromechanicznym,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomość zagadnień z zakresu energetyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy i szybkiego uczenia się,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Obowiązki:

  • utrzymanie ciągłości i sprawności instalacji oraz urządzeń używanych w procesie produkcji,
  • diagnozowanie i usuwanie usterek mechanicznych,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • współudział w realizacji inwestycji i modernizacji urządzeń.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach oraz zdobycie cennego doświadczenia,
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole.