OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Katarzyna Kielar

pytań, zadzwoń:
501-647-726

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Oddziału

miejsce pracy: Kraków/Katowice

nr ref.: 8673/DO

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria środowiska lub pokrewne),
  • co najmniej 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowana firma instalacyjna,
  • doświadczenie w  branży inżynierii sanitarnej- warunek konieczny,
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży usług budowlanych,
  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie B2,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, w tym prowadzenia negocjacji,
  • dobra znajomość pakietu Office oraz programów kosztorysowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • organizowanie pracy w ramach Oddziału, rekrutacja pracowników oraz ustalanie zakresu odpowiedzialności,

  • koordynowanie współpracy podległego Oddziału z działami Centrali firmy,
  • raportowanie prowadzonych działań,
  • pozyskiwanie potencjalnych klientów, przeprowadzanie negocjacji handlowych i technicznych z klientami firmy,
  • całościowy nadzór nad ofertami,
  • kreowanie rozpoznawalności marki i pozytywnego wizerunku firmy,
  • nadzór finansowy i merytoryczny prowadzonych realizacji.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę bądź kontrakt,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • samochód służbowy,
  • pakiet medyczny oraz pakiet fit.