Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKonrad Możdżeń

pytań, zadzwoń:
+48 501 647 726

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej z branży technicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

miejsce pracy: Legnica

nr ref.: 8902/DTH

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

  • minimum 3 lata doświadczenia w branży technicznej lub narzędziowej w obsłudze klientów przemysłowych,
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z dużymi firmami przemysłowym,
  • znajomość asortymentu narzędzi,
  • wiedza  z zakresu technologii obróbki skrawaniem,
  • znajomość rynku klientów przemysłowych,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywaniu długofalowych relacji z klientami,
  • umiejętność efektywnego planowania i działania w oparciu o wyznaczone cele,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • samodzielność, zaangażowanie i gotowość do pracy mobilnej,
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • utrzymywanie obecnych współprac i rozwój bazy klientów przemysłowych w powierzonym regionie,

  • dystrybucja profesjonalnych produktów branży narzędziowej do firm przemysłowych,
  • wsparcie techniczne w doborze narzędzi skrawających,
  • demonstracja narzędzi u klientów,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań,
  • tworzenie i realizacja strategii sprzedażowych, marżowych.

Nasz Klient oferuje:

  • szkolenia techniczne oraz możliwości rozwoju zawodowego,

  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód osobowy, laptop, telefon,
  • pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, zniżki na firmowe produkty, upominki i premie świąteczne),
  • stałą współpracę z wiodącymi producentami narzędzi,
  • pracę w pozytywnym i zgranym zespole, na podstawie umowy o pracę.