Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantJakub Osada
Researcher/Recruiter

pytań, zadzwoń:
+48 508 495 710

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Architekt

miejsce pracy: Wałbrzych

nr ref.: 8763/A

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe architektoniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum rok),
  • doświadczenie przy realizacji projektów na potrzeby budownictwa przemysłowego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2,
  • umiejętność pracy z oprogramowaniem AutoCad, Navisworks, Autodesk Revit oraz platformą BIM360,
  • doświadczenie w koordynacji i tworzeniu modeli wielobranżowych BIM oraz znajomość technologii BIM,
  • znajomość Autodesk Civil 3D będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • sumienność i odpowiedzialność.

Obowiązki:

  • koordynacja projektu z klientem oraz podwykonawcami projektującymi,
  • koordynacja pracy architektów i inżynierów,
  • badanie i szacowanie wykonalności projektów,
  • analizowanie rysunków technicznych oraz przygotowanie szkiców potrzebnych w realizacji projektów,
  • monitorowanie zgodności tworzonej dokumentacji z regulacjami prawnymi,
  • sporządzanie sprawozdań z postępów w wykonywaniu planów projektowych oraz egzekwowanie harmonogramów realizacyjnych,
  • zgłaszanie ryzyka wystąpienia potencjalnych problemów oraz podejmowanie działań prewencyjnych,
  • wsparcie w nadzorze placu budowy oraz działaniach promocyjnych powiązanych z nowymi projektami.

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie z kilkusetletnią i ugruntowaną pozycją na rynku,
  • profesjonalną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do lekcji języka niemieckiego,
  • kartę Multisport oraz pakiet benefitów.