Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantMateusz Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 693 354 164

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator Projektu

miejsce pracy: okolice Berlina

nr ref.: 8775/AP

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki: budownictwo, mechanika, konstrukcje),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie B2,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • terminowość i dokładność,
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • wsparcie kierownictwa projektu,
  • realizacja prac administracyjno – biurowych (prowadzenie i rejestrowanie korespondencji, odbieranie telefonów, przyjmowanie gości, tłumaczenia, archiwizacja i segregacja dokumentów, zamawianie artykułów biurowych),
  • przygotowywanie kontraktów z kontrahentami,
  • pomoc w zarządzaniu finansami projektu,
  • księgowanie faktur dostawców i podwykonawców,
  • ewidencjonowanie płatności dla podwykonawców i dostawców,
  • ewidencjonowanie protokołów odbioru i kontraktów z klientami.

Nasz Klient oferuje:

  • elastyczną formę zatrudnienia: B2B lub umowa o pracę,
  • stabilny rozwój  w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity.