OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Aleksandra Łysokoń

pytań, zadzwoń:
+48 601 378 965

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlano-rolniczo-energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Architekt/Projektant

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8887/MAP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziani studenci studiów zaocznych),

  • znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego i procesów projektowych,
  • praktyczna znajomość AutoCAD,
  • chęć do nauki i rozwoju,
  • sumienność,
  • komunikatywność.

Obowiązki:

  • opracowywanie projektów koncepcyjnych i wykonawczych biogazowni rolniczych,

  • wykonywanie projektów zagospodarowania terenu,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • współpraca z projektantkami oraz konstruktorami,
  • raportowanie postępów wykonywanych prac.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,

  • pracę stacjonarną,
  • benefity pozafinansowe (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe),
  • premie uznaniowe.