OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Karolina Ołub

pytań, zadzwoń:
601 380 066

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

Ustawiacz Wtryskarek

miejsce pracy: okolice Kostrzyna nad Odrą
nr ref.: 8614/UW
adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość maszyn: ENGEL, Negri Bossi, Haitian, Krauss Maffei będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość układów hydraulicznych i elektrycznych stosowanych w formach wtryskowych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi suwnicy i przezbrajania maszyn,
  • wiedza z zakresu procesu i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym,
  • umiejętność pracy w grupie i komunikatywność.

Obowiązki:

  • ustawianie wtryskarek zgodnie z przygotowaną dokumentacją technologiczną,
  • bieżąca korekta procesu w celu uzyskania poprawnej jakości produktów,
  • przezbrajanie i zmiana form na maszynach wtryskowych,
  • stawianie parametrów, korekta ustawień podczas procesu technologicznego.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów.