OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Karolina Ołub

pytań, zadzwoń:
601 380 066

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

nr ref.: 8685/TUR

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (Elektryka, Elektromechanika, Automatyka),
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • praktyczna umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • uprawnienia elektryczne do 1kV,
  • wiedza techniczna z zakresu budowy wtryskarek,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Obowiązki:

  • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony mechanicznej/elektrycznej,
  • realizowanie prac prewencyjnych,
  • analizowanie przyczyn i skutków powstałych awarii maszyn i urządzeń,
  • nadzorowanie dokumentacji technicznej,
  • weryfikowanie i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,
  • kontrolowanie elementów bezpieczeństwa,
  • udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S).

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych.