Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantJakub Osada
Researcher/Recruiter

pytań, zadzwoń:
+48 508 495 710

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej marki na światowym rynku części zamiennych poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Metrolog

miejsce pracy: okolice Ożarowa Mazowieckiego

nr ref.: 8748/TM

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne – specjalność metrologia,
  • minimum rok doświadczenia w zakresie pomiarów długości i kąta,
  • znajomość systemów jakości wg, normy PM-EN-ISO 9001: 2015,
  • znajomość wymagań odnośnie laboratoriów wewnętrznych zawartych w normie PN-EN ISO/IEC 17025,
  • dokładna znajomość rysunku technicznego, umiejętność jego odczytania i interpretacji,
  • znajomość tolerancji i pasowań stosowanych w budowie maszyn,
  • znajomość zasad prawidłowego dokonywania pomiarów wyrobów metalowych,
  • umiejętność wyboru właściwych metod pomiarów uniwersalnych,
  • posiadanie wiedzy na temat oceny stanu powierzchni (chropowatość, prostoliniowość, płaskość).

Obowiązki:

  • przyjmowanie wyrobów do pomiaru i narzędzi pomiarowych do okresowej kontroli,
  • wykonywanie pomiarów i okresowej kontroli narzędzi oraz przyrządów pomiarowych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,
  • dokonywanie zapisów z prowadzonych pomiarów oraz potwierdzanie zdolności pomiarowej narzędzi i przyrządów,
  • utrzymanie dobrego stanu podręcznej dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad powierzonym mieniem, w tym dbałość o sprawność i aktualność posiadanego sprzętu pomiarowego.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość przyuczenia do zawodu,
  • bezpłatny dojazd autobusami na trasie: miejsce pracy - Warszawa,
  • prywatna, bezpłatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie do karty sportowej.