OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Kamila Laurence

pytań, zadzwoń:
697 080 003

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik / Mechanik Utrzymania Ruchu

miejsce pracy: Żarów
nr ref.: 8640/TMU

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (techniczne), preferowana specjalizacja elektryczna lub automatyki przemysłowej,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku na dziale wtryskarek (lub 3 lata w dziale montażu),
  • znajomość obsługi komputera,
  • posiadane uprawnienia E1 (dla działu wtryskarek) lub E1, E2 i E3 (dla działu montażu),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych oraz znajomość zasad ich działania i budowy.

Obowiązki:

  • konserwacja, bieżące naprawy, przeglądy okresowe oraz remonty maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji interwencji w maszynach i urządzeniach,
  • analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu,
  • wykonywanie szkiców technicznych w ramach prac remontowych,
  • uczestniczenie w tworzeniu i modyfikacji niezbędnej dokumentacji utrzymania ruchu.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • własny transport.