Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKarolina Dziewit

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

miejsce pracy: okolice Krakowa

nr ref.: 8745/SZ

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • mile widziane doświadczenie z zakresu zakupów materiałów i surowców do produkcji lub opakowań,
  • wiedza z zakresu zakupów surowców i materiałów w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office i programu SAP,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz wielozadaniowość,
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy,
  • wysoka motywacja oraz nastawienie na osiągnięcie celów.

Obowiązki:

  • dokonywanie zakupów komponentów, opakowań, materiałów technicznych i usług,
  • wyszukiwanie nowych dostawców i negocjowanie warunków handlowych oraz umów,
  • badanie rynku dostawców materiałów,
  • kierowanie kategorią zakupów oraz optymalizowanie grupy dostawców,
  • prowadzenie oraz udział w projektach oszczędnościowych,
  • współpracowanie z działami finansowymi, produkcyjnymi i transportu.

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • bardzo dobra atmosfera w pracy.