Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 23 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Aktualnie, do naszego biura we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8674/SSU

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie, psychologia biznesu lub pokrewne),
  • doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania skutecznych relacji biznesowych z klientami,
  • duża samodzielność, obowiązkowość, umiejętność organizacji własnej pracy, orientacja na cel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Obowiązki:

  • sprzedaż usług firmy (rekrutacje, konsulting, programy rozwojowe),
  • bieżące zarządzanie relacjami z klientami (obsługa kluczowych klientów oraz pozyskiwanie nowych),
  • realizacja strategii sprzedażowej firmy,
  • negocjowanie umów oraz nadzór nad ich finalizacją,
  • wspieranie Konsultantów w działaniach sprzedażowych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym zespole, w firmie o ustalonej renomie,
  • możliwość wielopłaszczyznowego rozwoju w obszarze miękkiego HR-u,
  • wynagrodzenie wzbogacone o atrakcyjny system motywacyjny,
  • kartę Multisport,
  • miłą atmosferę pracy.