Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKonrad Możdżeń

pytań, zadzwoń:
+48 501 647 726

Dla naszego Klienta, firmy z branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Dokumentacji Inwestycyjnej

miejsce pracy: Poznań
nr ref.: 8971/SDI

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z gospodarką przestrzenną lub OZE),
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz serwisu Geoportal,
  • czynne prawo jazdy kategorii B,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoko rozwinięta komunikatywność,
  • umiejętność sprawnego przetwarzania danych.

Obowiązki:

  • rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami firmy,
  • nadzorowanie powstawania projektów (budowlanych, wykonawczych, architektonicznych),
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi odpowiedzialnymi za tworzenie dokumentacji technicznej,
  • przygotowywanie wniosków o uzyskanie niezbędnych decyzji,
  • organizowanie spotkań,
  • opracowywanie programów funkcjonalno-użytkowych,
  • ocena prawidłowości sporządzonej dokumentacji,
  • odpowiedzialność za prace administracyjno-biurowe,
  • tworzenie zapytań ofertowych na prace projektowo-kosztorysowe,
  • sporządzanie dokumentacji formalno-prawnej,
  • prowadzenie korespondencji,
  • wspieranie pionu wykonawczego.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży OZE,
  • udział przy realizowaniu ciekawych inwestycji,
  • premie,
  • pakiet benefitów.