Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantJakub Osada
Researcher/Recruiter

pytań, zadzwoń:
+48 508 495 710

Dla naszego Klienta,  znanej firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wycen i Zakupów

miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

nr ref.: 8749/SWZ

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane/konstrukcyjne),
  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego (poziom B2 lub wyższy),
  • znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • dobra znajomość procesów ofertowych oraz zdolność wnikliwej analizy dokumentów,
  • znajomość BIM w obszarze przedmiarów będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • sporządzanie wycen oraz ofert przetargowych,
  • prowadzenie i analizowanie dokumentacji przetargowej i zakupowej,
  • przygotowanie analiz rynkowych,
  • bieżąca aktualizacja bazy danych, kosztów i podwykonawców,
  • poszukiwanie nowych podwykonawców oraz dostawców,
  • tworzenie budżetów inwestycji,
  • zakup materiałów, usługi i kontraktowanie podwykonawców na projektach,
  • wspieranie działu przygotowywania produkcji,
  • wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie z wieloletnią i ugruntowaną na rynku pozycją,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta Multisport, profesjonalna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języka niemieckiego).