OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Maciej Wilczyński

pytań, zadzwoń:
+48 501 647 012

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. normowania czasu pracy

miejsce pracy: okolice Kostrzyna nad Odrą

nr ref.: 8642/NCP

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie lub techniczne,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z optymalizowaniem i usprawnieniem procesów produkcji,
  • język angielski min. na poziomie B1 (komunikatywny),
  • znajomość systemów zarządzania jakością,
  • znajomość metod rozwiązywania problemów w procesie produkcji,
  • znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),
  • duże zaangażowanie oraz samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • sprawne wypełnianie obowiązków,
  • analityczne myślenie, dobra organizacja pracy oraz umiejętności komunikacyjne.

Obowiązki:

  • ustalenie czasochłonności operacyjnej pracowników produkcji z użyciem chronometru, MTM/TMC/ERGO UAS lub podobnych metod,
  • ustalanie czasu oraz normowanie procesów technologicznych wraz z obliczaniem ich efektywności,
  • identyfikacja oraz analiza odchyleń procesów produkcyjnych,
  • współpraca z innymi pracownikami w zakresie optymalizacji kosztów, czasu pracy oraz wydajności produkcji,
  • wyliczanie efektywności stanowisk produkcyjnych.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • zapewnienie dojazdu do pracy,
  • opieka medyczna (Medicover) oraz ubezpieczenie na życie,
  • pakiet socjalny (m. in. świadczenia świąteczne),
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji