Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

Dla naszego Klienta, firmy z branży narzędziowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

miejsce pracy: okolice Pruszkowa

nr ref.: 8711/SKK

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: Ekonomia, Handel Zagraniczny lub techniczne),
  • min. 2 lata doświadczenia w handlu zagranicznym,
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego na poziomie C1,
  • znajomość drugiego języka obcego na poziomie min. B2,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • zaangażowanie i wytrwałość w działaniu,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych Klientów dla firmy,
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • aktywna sprzedaż produktów firmy,
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz prowadzenie negocjacji,
  • udział w targach branżowych,
  • przeprowadzenie spotkań z Klientami firmy,
  • nadzór nad płatnościami oraz dostawami do Klientów.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i marce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dopłaty do imprez kulturalnych.