OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Karolina Ołub

pytań, zadzwoń:
601 380 066

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Utrzymania Ruchu w obszarze spawania/ tłoczenia/ malarni

miejsce pracy: okolice Bolesławca

nr ref.: 8648/SUR

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w zakresie zrobotyzowanego spawania lub malowania kataforycznego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • znajomość systemów PLC i robotów przemysłowych,
  • znajomość programów CAD,
  • znajomość programu Microsoft Excel,
  • umiejętność organizacji czasu pracy.

Obowiązki:

  •  opieka oraz nadzór nad powierzonym parkiem maszynowym,
  • analiza przyczyn powstawania awarii oraz podejmowanie środków zapobiegawczych,
  • zapewnienie utrzymania ciągłości i sprawności instalacji i urządzeń używanych w procesie produkcji,
  • opracowywanie, wdrażanie i optymalizowanie procesów,
  • wsparcie techniczne w zakresie zaopatrzenia w części zamienne,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • przygotowywanie i nadzorowanie serwisów,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • przeprowadzanie szkoleń dla pracowników działu utrzymania ruchu oraz narzędziowni,
  • współpraca z innymi działami.

  •  umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu,
  • premię frekwencyjną oraz roczną,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport.