OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Karolina Stefaniak

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

Dla naszego Klienta, będącego liderem systemów zabezpieczeń w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Techniczno – Handlowy

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8684/STH

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży zabezpieczeń lub elektrotechnicznej,
  • znajomość podstaw elektrotechniki,
  • znajomość zagadnień foto-optyki,
  • mile widziana znajomość podstaw konfiguracji sieci TCP/IP,
  • umiejętność zarządzania relacjami z klientami, w tym sprzedaż i negocjacje z klientami.

Obowiązki:

  • doradztwo w zakresie oferowanych usług,
  • udzielanie wsparcia przy obsłudze i uruchamianiu urządzeń,
  • monitorowanie potrzeb klienta i podtrzymywanie ciągłości zakupowej,
  • budowanie nowych relacji w oparciu o istniejącą bazę klientów oraz samodzielne badanie rynku,
  • obsługa klientów w salonie sprzedaży (administracyjna, ofertowa, dokumentowa).

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ścieżkę rozwoju zawodowego zwiększającą odpowiedzialność i kompetencje,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych.