OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Katarzyna Kielar

pytań, zadzwoń:
501-647-726

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży higienicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej

miejsce pracy: Oława
nr ref.: 8550/OLP

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w obsłudze i przezbrajaniu maszyn,
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej,
  • sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami,
  • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu produkcji,
  • dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym,
  • kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów,
  • aktywne uczestniczenie w procesie rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się na stanowisku pracy,
  • dbanie o prawidłową komunikację pomiędzy zmianami i innymi osobami zaangażowanymi w proces produkcyjny.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zawartej bezpośrednio z firmą,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • opiekę medyczną,
  • kartę Multisport oraz karnety na basen,
  • dofinansowanie do posiłków oraz darmowe napoje.