Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantJakub Osada
Researcher/Recruiter

pytań, zadzwoń:
+48 508 495 710

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Centr Frezarskich CNC

miejsce pracy: Bielawa

nr ref.: 8705/OFC

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze obróbki skrawania,
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • umiejętności komunikacyjne oraz gotowość do pracy w zespole,
  • dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywanej pracy.

Obowiązki:

  • dobieranie, uzbrajanie i przeprowadzanie pomiaru narzędzi,
  • ustalanie właściwych parametrów obróbki w zależności od wykorzystywanego materiału,
  • przeprowadzanie wstępnych kontroli jakości wykonanych elementów,
  • dbanie o właściwy stan techniczny maszyn oraz porządek na stanowisku pracy.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz szansa rozwoju wraz z poznawaniem innowacyjnych rozwiązań,
  • przyjazna i otwarte atmosfera pracy,
  • Karta Multisport.