Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantAlbert Kosiński

pytań, zadzwoń:
+48 501 647 726

Dla naszego Klienta związanego z rynkiem nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy ds. Rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych

miejsce pracy: Jaworzno

nr ref.: 8743/KR

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne,
  • doświadczenie w zakresie rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych (min. rok),
  • znajomość zasad księgowości,
  • znajomość pakietu Ms Office,
  • znajomość programu Mieszczanin będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy,
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji.

Obowiązki:

  • wystawianie faktur, rachunków, not,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Wspólnot Mieszkaniowych,
  • sporządzanie i księgowanie dokumentów przychodowych,
  • księgowanie, kontrola rachunkowa i formalna dokumentów kosztowych,
  • miesięczne naliczanie czynszów, opłat eksploatacyjnych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych Wspólnot Mieszkaniowych.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • system premiowy,
  • możliwość rozwoju w zakresie obrotu nieruchomościami,
  • kursy i szkolenia,
  • niezbędne narzędzia do pracy.