Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacjach i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, jednego z największych uczestników międzynarodowego rynku bankowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny

miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: 8454/CC

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie,
  • komunikatywność, miły głos i poprawna wymowa,
  • pozytywne nastawienie oraz duża motywacja do pracy,
  • gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy,
  • umiejętność obsługi komputera.

Obowiązki:

  • telefoniczna obsługa Klientów,
  • rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań Klienta oraz sprzedaż dopasowanych produktów,
  • realizacja zleceń złożonych przez Klienta,
  • budowanie pozytywnego wizerunku i dobrych relacji z Klientami.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (cały lub pół etatu),
  • elastyczne godziny pracy,
  • profesjonalne szkolenia,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • realną możliwość awansu,
  • dodatkowe benefity.