Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantMateusz Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 693 354 164

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 23 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Aktualnie,
do naszego biura we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konsultant - obszar rekrutacji i konsultingu

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 8426/MKW

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane: Psychologia, Zarządzanie lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie/dziale z obszaru HR-u,
  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętności nawiązywania dobrych i skutecznych relacji biznesowych z klientami,
  • duża samodzielność, obowiązkowość, umiejętność organizacji własnej pracy,
  • gotowość i chęć do pracy w systemie projektowym,
  • otwartość na nowe doświadczenia i chęć zdobywania wiedzy,
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość programów pakietu Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie,
  • prowadzenie rekrutacji z wykorzystywaniem metody direct search,
  • wsparcie i współudział przy projektach z zakresu miękkiego HR’u (AC/DC, oceny 360 stopni, badania satysfakcji, programy rozwojowe, szkolenia i inne),
  • utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami firmy,
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami celem pozyskiwania nowych projektów,
  • uczestniczenie oraz pomoc w realizacji wydarzeń branżowych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym zespole, w firmie o ustalonej renomie,
  • możliwość prowadzenia projektów dla klientów z różnych branż,
  • możliwość wielopłaszczyznowego rozwoju w obszarze miękkiego HR-u,
  • wynagrodzenie wzbogacone o atrakcyjny system motywacyjny,
  • kartę Multisport.