Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantJakub Osada
Researcher/Recruiter

pytań, zadzwoń:
+48 508 495 710

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konserwator w Dziale Utrzymania Ruchu

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8731/KUR

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane profile powiązane z elektroniką, elektryką i automatyką),
  • dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość układów automatyki oraz sterowania urządzeniami produkcyjnymi i przemysłowymi,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • książeczka sanitarno- epidemiologiczna,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w weekendy,
  • mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne E2 oraz doświadczenie w pracy w branży farmaceutycznej lub spożywczej.

Obowiązki:

  • przeglądy, naprawy i konserwacja napędów elektrycznych, układów elektroniki, automatyki oraz układów pomiarowych,
  • nadzorowanie oraz naprawa układów sterowania oraz regulacji systemów wentylacji i klimatyzacji,
  • diagnozy układów automatyki opierających się na programowalnych sterownikach,
  • dozór nad pracą urządzeń energetycznych,
  • bieżące uzupełnianie dokumentacji napraw i przeglądów.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • ciekawy system premiowy,
  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji.