Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantKarolina Dziewit

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu

miejsce pracy: Lubin/Polkowice/ Głogów/Legnica  ( LGOM)

nr ref.: 8729/KP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w obszarze budownictwa, energetyki, elektryki, mechaniki lub podobne,
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w tym prowadzeniu projektów na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego,
  • dobra znajomość język angielskiego (poziom minimum B1),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dobra znajomość obsługi komputera i programów takich jak: AutoCad, Norma i pakiet MS Office,
  • dobra znajomość rynku, dostawców i wykonawców w obszarze budownictwa i energetyki,
  • wysokie umiejętności w zarządzaniu projektami i ryzykiem,
  • sumienność, umiejętność organizacji pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Obowiązki:

  • koordynowanie fazy projektowej, przygotowawczej i etapu budowlanego,
  • współpraca z działem handlowym w postępowaniach przetargowych i konkursowych,
  • współpracowanie, nadzorowanie i rozliczanie firm zewnętrznych, podwykonawców i dostawców,
  • tworzenie budżetów oraz harmonogramów, zapewniające prawidłowy przebieg inwestycji,
  • zarządzanie projektem zgodnie z przyjętą strategią oraz założonym budżetem przy zapewnieniu wysokiego poziomu jakości realizowanego projektu,
  • zarządzanie zespołem projektowym i współpracowanie z inwestorem,
  • kierowanie, nadzorowanie, planowanie i organizacja robót zgodnie z obowiązującymi standardami i przewidzianym budżetem,
  • raportowanie do Zarządu w zakresie budżetu oraz jego prognoz.

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system nagród i premii oparty na zasadach MBO,
  • ubezpieczenie i prywatna opieka medyczna,
  • bogaty pakiet socjalny zawierający m.in, dopłaty do nauki języków, pakiety szkoleń, multisport.