Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantMateusz Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 693 354 164

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Produkcji

miejsce pracy: okolice Tomaszowa Mazowieckiego

nr ref.: 8752/KP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży opakowań,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • doświadczenie w zarządzaniu wskaźnikami produkcyjnymi,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • znajomość nowoczesnych technik zarządzania produkcją,
  • umiejętności organizacyjne, planowania pracy i szybkiego podejmowania decyzji.

Obowiązki:

  • zarządzanie procesem produkcji oraz zespołem pracowników,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów i standardów pracy,
  • ciągła optymalizacja procesów produkcji oraz współpraca z pozostałymi działami w tym zakresie,
  • udział w pracach zespołu przy tworzeniu strategii rozwoju.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowy urlop),
  • możliwość udziału w szkoleniach.