Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

Dla naszego Klienta, będącego liderem systemów zabezpieczeń w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Wsparcia Technicznego i Projektowego

miejsce pracy: Warszawa

nr ref.: 8647/KDW

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Elektronika, Automatyka, Informatyka itp.),
  • doświadczenie w pracy w obszarze elektronicznych systemów zabezpieczeń (SSP, DSO, SSWIN, CCTV, Kontrola Dostępu, Sieci Strukturalnych),
  • znajomość rynku projektantów i wykonawców elektronicznych systemów zabezpieczeń,
  • znajomość przepisów w zakresie projektowania i montażu elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz systemów bezpieczeństwa pożarowego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • samodzielność w działaniu.

Obowiązki:

  • aktywna współpraca z klientami firmy (ofertowanie i wsparcie projektowe oraz techniczne) z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń w tym SSP, DSO, SSWIN, CCTV, Kontrola Dostępu, Sieci Strukturalnych,
  • skuteczne kierowanie zespołem,
  • pomoc w przygotowywaniu koncepcji i projektów systemów,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi.

  • umowę o pracę w stabilnej firmie z ponad 25 letnim doświadczeniem,
  • elastyczny system wynagrodzeń,
  • możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach zawodowych,
  • kontakt z nowoczesną technologią wraz z możliwością rozwoju w dziedzinie elektronicznych systemów zabezpieczeń,
  • pracę w miłej atmosferze z zespołem branżowych fachowców.