OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Karolina Ołub

pytań, zadzwoń:
601 380 066

Dla naszego Klienta, eksperta w zakresie logistyki dla przemysłu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Magazynu

miejsce pracy: Psary (województwo dolnośląskie)

nr ref.: 8701/KM

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku menadżerskim w logistyce magazynowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • praktyczna znajomość procesów magazynowych,
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu SAP,
  • doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów magazynowych z wykorzystaniem metodologii Lean,
  • znajomość przepisów BHP i Prawa Pracy,
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • zarządzanie magazynem pod kątem operacyjnym i finansowym,
  • zarządzanie środkami trwałymi i urządzeniami przypisanymi do obszaru,
  • tworzenie budżetu rocznego,
  • optymalizacja procesów logistycznych,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników oraz dbałość o ich ciągły rozwój,
  • dbałość o dostarczenie wysokiego poziomu usług, zgodnie z wymaganiami klientów,
  • współpraca z klientami, podwykonawcami oraz dostawcami,
  • zapewnienie bezpieczeństwa podległego zespołu z zachowaniem zasad BHP.

  • ciekawą i dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji,
  • rozbudowany pakiet benefitów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.