OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Maciej Wilczyński

pytań, zadzwoń:
+48 501 647 012

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 23 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zwasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta,  renomowanej międzynarodowej firmy działającej w obszarze automatyki przemysłowej:

Inżynier ds. przetwórstwa tworzyw sztucznych

miejsce pracy: Opole
nr ref.: 8634 /IPT

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn),
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (dodatkowy atut),
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (min. na poziomie B1w),
  • praktyczna znajomość działania wtryskarek i form wtryskowych,
  • znajomość maszyn firmy Arburg,
  • znajomość oprogramowania  SolidWorks,
  • wysoki poziom samodzielności w podejmowaniu analiz i rozwiązywaniu problemów.

Obowiązki:

  • programowanie wtryskarek do obtrysku nowych produktów,
  • usprawnianie istniejących procesów obtrysku,
  • testowanie nowowprowadzanych  rozwiązań,
  • aktywny udział w przeprowadzaniu próbnych obtrysków nowych produktów,
  • archiwizowanie ustawień wtryskarki dla poszczególnych obtrysków,
  • monitorowanie stanu wyposażenia wtryskarek,
  • udział w odbiorze form wtryskowych,
  • kontakt z narzędziownią i producentami form wtryskowych w trakcie napraw i/lub konserwacji wskazanych maszyn.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną,
  • umowę na czas nieokreślony po zakończeniu okresu próbnego,
  • możliwości rozwoju zawodowego w nowych projektach,
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej oraz kartę sportową.