OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Karolina Stefaniak

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

Dla naszego Klienta, firmy świadczącej usługi serwisowania i integracji aparatów diagnostyki obrazowej
w służbie zdrowia, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Serwisu Sprzętu Medycznego

miejsce pracy: obszar Polski północnej lub obszar Polski południowej

nr ref.: 8679/ISM

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane:  inżynieria biomedyczna, elektryczna, elektroniczna),
  • doświadczenie w obsłudze urządzeń medycznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • uprawnienia/certyfikaty w specjalności medycznej,
  • samodyscyplina, dobra organizacja pracy,
  • umiejętności interpersonalne, rzetelność,
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • realizowanie zleceń w terenie,
  • przeglądy serwisowe i gwarancyjne,
  • naprawy serwisowe i gwarancyjne,
  • wsparcie klientów w codziennej pracy ze sprzętem medycznym,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość pracy przy różnych projektach,
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B),
  • zadaniowy czas pracy,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia w kraju i zagranicą.