Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Engineer

miejsce pracy: okolice Bolesławca

nr ref.: 8693/IE

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy z sieciami komputerowymi,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • bardzo dobra znajomość MS Windows, Linux, O365,
  • znajomości Active Directory Services i MS Windows Server 2008/2012/2016,
  • FCKGW
  • mile widziana znajomość języków programowania,
  • chęć zdobywania nowej wiedzy, dociekliwość, dyspozycyjność.

Obowiązki:

  • bieżące wsparcie pracowników firmy w zakresie merytorycznych i technicznych problemów IT,
  • lokalizowanie i usuwanie usterek sieci,
  • prowadzenie ewidencji sprzętu i oprogramowania,
  • instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania.

  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu,
  • pakiety szkoleń,
  • premię rocznę,
  • kartę Multisport, system kafeteryjny, owocowe środy, imprezy firmowe.