OFERTY PRACY

Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:Karolina Stefaniak

pytań, zadzwoń:
+48 669 972 800

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od kilkunastu lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie, w ramach programu stażowego, istnieje możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w naszym oddziale, zlokalizowanym we Wrocławiu. Zapraszamy kandydatów na stanowisko:

Asystent Konsultanta (praktyki w HR)

miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: 8030/ST

Wymagania:

  • absolwenci lub studenci (preferowane kierunki humanistyczne i ekonomiczne),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu,
  • sprawna obsługa komputera, w tym dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, dobra organizacja pracy, nastawienie na rozwój,
  • chęć zdobycia doświadczenia w obszarze HR.

Obowiązki:

  • wsparcie bieżącej pracy konsultantów przy realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • udział w selekcji, analizie danych o kandydatach i przygotowywaniu raportów,
  • samodzielne prowadzenie wybranych etapów projektów HR,
  • nauka narzędzi wspomagających procesy rekrutacyjne.

Oferujemy:

  • bezpłatną praktykę,
  • elastyczny grafik pozwalający na połączenie stażu nawet ze studiami dziennymi,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z najbardziej doświadczonych agencji z branży HR,
  • pisemne referencje po zakończeniu stażu,
  • możliwość poszerzania wiedzy w przyjaznej atmosferze,
  • ciekawą pracę w gronie profesjonalistów.