Osoba odpowiadająca za proces rekrutacji:consultantWiktoria Dziewit
Business Unit Manager

pytań, zadzwoń:
+48 695 728 725

Dla naszego Klienta, jednego z uczestników międzynarodowego rynku bankowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Architekt Systemów IT

miejsce pracy: Wrocław

nr ref.: 8696/AST

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Architekta IT,
  • co najmniej 4 lata doświadczenia w programowaniu wielowarstwowych systemów klasy Enterprise,
  • doświadczenie w projektowaniu interfejsów (REST, SOAP),
  • doświadczenie w zarządzaniu długiem technologicznym,
  • doświadczenie w pracy w metodykach wytwarzania oprogramowania (Agile, Waterfall),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • znajomość technologii Microsoft w obszarze wytwarzania oprogramowania (głównie MS SQL, .Net, MVC),
  • znajomość technologii i narzędzi: Enterprise Architect, TFS, Integracyjnych Szyn Danych, statycznej analizy kodu,
  • znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa wytwarzania Systemów IT,
  • znajomość wzorców projektowych i wzorców architektonicznych,
  • mile widziana znajomość Oracle Service Bus,
  • mile widziane doświadczenie w branży bankowej.

Obowiązki:

  • projektowanie architektury systemów informatycznych w porozumieniu z pozostałymi departamentami,
  • techniczna koordynacja pracy programistów w ramach poszczególnych projektów,
  • dbanie o jakość i wydajność wytwarzanego oprogramowania oraz jego zgodność z najlepszymi praktykami oraz standardami korporacyjnymi,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie integracji systemów oraz opiniowania dostarczanych rozwiązań technologicznych,
  • tworzenie dokumentacji wytwarzanego oprogramowania w oparciu o narzędzia Enterprise Architect oraz TFS.
  • tworzenie, wdrażanie i utrzymywanie dobrych praktyk oraz wzorców projektowych w obszarze rozwoju oprogramowania.

  • ambitne wyzwania związane z cyfrową transformacją organizacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.